... a jejich používání v Evropské unii.

ÚvodKatalog produktůKoloidní stříbroPřípravek na akné a problematickou pleť

Přípravek na akné a problematickou pleť

 Tento výrobek je na území EU prodáván jako kosmetický přípravek

Přírodní kosmetické přípravky na akné a problematickou pleť jsou založeny na bázi koloidního stříbra o koncentraci 20 ppm.

Výrobce:

Petr Gargulák, Ladislava Váchy 515, 760 01 Zlín, Česká republika, IČ: 72476427, DIČ: CZ7607164114

Tel.: +420 733 659 567, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
www.agh2o.cz, www.facebook.com/agh2o.cz

Balení:

Baleno v tmavých plastových nebo skleněných lahvích určených pro farmaceutický průmysl o objemech:
- 200 ml, 100 ml a 25 ml s mechanickým rozprašovačem.

Přípravky na akné a problematickou pleť

Popis výrobku v souladu s legislativou EU

Přírodní kosmetické přípravky na akné a problematickou pleť.

Přírodní kosmetický přípravek na ošetření akné a problematické pleti využívá účinků stříbra pro získání normálního vzhledu a funkce pokožky.

Popis výrobku zakázaný legislativou EU

Přírodní kosmetické přípravky na akné a problematickou pleť.

Antimikrobiální účinky koloidního stříbra aktivně působí na bakterie, které jsou příčinou zanícení pórů pokožky, omezují činnost mazových žláz a celkově čistí pleť.

Příbalový leták v souladu s legislativou EU

Složení:
Koloidní stříbro je čisté metalické stříbro (Ag+), suspenzované (rozložené a rozptýlené) v čištěné vodě (H2O) Aqua Purificata. Částice stříbra mají velikost v řádu mikro- až nanometrů. Je dodáváno v těchto variantách koncentrací: 5, 10, 15, 20, 30 a 40 ppm.
Charakteristika:
Koloidní stříbro do koncentrace 10 ppm si drží transparentní (čirou) barvu. Výjimkou jsou silnější koncentrace nad 15 ppm, které mohou časem aglomerovat (dochází ke shlukování částic), což se projeví mírným zabarvením koloidu, avšak toto není na závadu.
Koncentrace roztoku je udávána v ppm (parts per million). 10 ppm označuje koncentraci 10 částic Ag- na 999 990 částic vody H2O (10 mg stříbra v 1 litru roztoku).
Kvalita dodávaného koloidního stříbra je ověřena registrací do CPNP Evropské Unie na základě provedených chemicko-fyzikálních rozborů.
Návod k použití:
Určeno pro zevní použití. Při zevním použití aplikujte na suchou a čistou pokožku. Roztoky koloidního stříbra se aplikují místně – tváře, paže, dekolt, podpaždí, apod. Na pokožku nanášíme tamponem nebo pomocí mechanického rozprašovače – spreje.
Ošetřené místo by nemělo být příliš zavodněno, při použití tamponu jej pouze lehce zvlhčete. Při aplikaci mechanickým rozprašovačem postačí 2-3 střiky na plochu cca 20 cm2.
Vhodné na podrážděnou nebo namáhanou pokožku pro uklidnění a regeneraci. Vhodné i pro použití 
k aplikaci na nohy pro pokožku se sklonem k plísním.
Upozornění:
Nepoužívejte vnitřně! Nepoužívejte na poškozenou pokožku! Při zasažení očí vypláchněte proudem vody. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Koloidní stříbro se nesmí používat při přecitlivělosti na metalické stříbro. Před prvním použitím koloidního stříbra si nejdříve vyzkoušejte rozetřít trochu koloidního stříbra na zápěstí, a počkejte cca jednu hodinu kvůli možné alergii na stříbro. Těhotné ženy a kojící matky by měly použití koloidního stříbra konzultovat se svým lékařem.
Uchovávejte při teplotách 5 – 25 °C. Skladujte v temnu. Nezmrazujte!
Atesty:
Dermatologicky testováno. Atest Státního zdravotního ústavu Praha: CTZB 187-483/12-69, EX 120277
Mikrobiologické vyšetření ZÚ Ostrava: 4038/2010, ZU/03369/2010
Ingredients:
Aqua, Colloidal Silver
Objem:
Dodáváme v baleních od 25 ml do 5.000 ml.
Datum spotřeby a identifikace výrobní šarže:
Datum minimální trvanlivosti (Spotřebujte nejlépe do:) je uvedeno na etiketě výrobku.
Číslo výrobní šarže je uvedeno na etiketě výrobku.

Příbalový leták zakázaný legislativou EU

Složení:
Koloidní stříbro je suspenze iontů metalického stříbra (Ag+), rozptýlených v čištěné vodě (H2O) Aqua Purificata. Rozptýlené částice stříbra mají mikro- až nanometrickou velikost.
Charakteristika:
Koloidní stříbro atakuje pouze nepřátelské patogeny neboli tzv. bezkyslíkaté mikroorganismy (anaerobní) a nenapadá bakterie, které potřebují k životu kyslík (aerobní). Ionty stříbra pronikají do enzymů, životně důležitých pro existenci bezkyslíkatých bakterií, virů a plísní, kde blokují jejich funkce, a patogen záhy umírá. Výhodou takového nepřímého působení je, že se u patogenů nemůže rozvíjet odolnost vůči stříbru, jako je tomu v případě antibiotik.
Indikace:
Koloidní stříbro se podává orálně, místně, vaginálně, análně, k výplachům hrdla, jako oční nebo ušní kapky. Lze jej bezpečně používat v odpařovačích nebo zvlhčovačích vzduchu při infekci dýchacích cest. Může být aplikováno s použitím rozprašovače nebo jej lze inhalovat pomocí inhalátoru. Zevní použití koloidního stříbra na poranění, škrábance, štípance od hmyzu, či kapání do nosu je zcela bezbolestné. Při kapání do očí může u některých jedinců vyvolat z počátku pálivý až štiplavý pocit, který záhy odezní.
Kontraindikace:
Koloidní stříbro se nesmí používat při přecitlivělosti na metalické stříbro. Před prvním užitím koloidního stříbra si nejdříve vyzkoušejte rozetřít trochu koloidního stříbra na zápěstí, pro zjištění alergie na stříbro, a teprve po cca. 1 hodině bez reakce, jej můžete užít i vnitřně. Těhotné ženy a kojící matky by měly použití koloidního stříbra konzultovat se svým lékařem.
Nežádoucí účinky:
Ve výjimečných případech se může objevit Herxheimerova reakce (náhlé zhoršení příznaků po podání antibiotik). V jejím průběhu se mohou objevit krátkodobé potíže jako: únavu, pocity slabosti, lehký průjem a zdánlivé zhoršení zdravotního stavu. V takovém případě je vhodné snížit dávku na polovinu.
Maximální netoxická denní dávka činí 325 mikrogramů koloidního stříbra na 72 kg hmotnosti. V 5 ml koloidního stříbra (koncentrace 10 ppm) je obsaženo 50 mikrogramů stříbra, můžeme tedy bezpečně užívat 30 ml denně, jestliže je naše hmotnost alespoň 72 kg. Velikost přiměřené denní dávky je individuální s ohledem na aktuální zdravotní stav, používání jiných minerálních preparátů, např. koloidních minerálů, individuální snášenlivost a dalších faktorů. 
Doplňková informace:
Výsledné kvalitní koloidní stříbro do koncentrace 10 ppm si drží transparentní (čirou) barvu. Výjimkou jsou silnější koncentrace nad 15 ppm, které mohou časem aglomerovat (dochází ke shlukování částic), což se projeví mírným zabarvením koloidu, avšak toto není na závadu.

Návod k použití v souladu s legislativou EU

Určeno pro zevní použití. 
Částice stříbra obsaženého v kosmetickém přípravku příznivě ovlivňují stav a vzhled pleti, která je postižena akné.
Ráno a večer důkladně vyčistěte pokožku a osušte. Naneste koloidní stříbro o koncentraci 20 ppm (nejlépe sprejem) přímo na postiženou oblast. Nechte zaschnout. Opakujte minimálně po dobu dvou týdnů.

Návod k použití zakázaný legislativou EU

Ráno a večer před spaním vyčistěte důkladně pokožku a osušte. Naneste koloidní stříbro o koncentraci 20 ppm (sprejem nebo použitím vatového tampónu) přímo na postiženou oblast. Nechte zaschnout.
Lze kombinovat s orálním užitím koloidního stříbra 10 ppm, a to 3x 10 ml za den. Poté, co se kůže od akné vyčistí, můžete užívat jako udržovací dávku 10 ml koloidního stříbra orálně jednou za den ještě dalších 14 dnů.

Evropská unie...

bojovník proti zdravému rozumu

a ochránce businessu farmaceutických koncernů před přírodou.

Go to top