... a jejich používání v Evropské unii.

ÚvodKatalog produktůKoloidní stříbroPřípravky na odstranění zápachu a pocení nohou

Přípravky na odstranění zápachu a pocení nohou

 Tento výrobek je na území EU prodáván jako kosmetický přípravek

Přírodní kosmetické přípravky na odstranění zápachu a pocení nohou jsou založeny na bázi koloidního stříbra o koncentraci 30 ppm.

Výrobce:

Petr Gargulák, Ladislava Váchy 515, 760 01 Zlín, Česká republika, IČ: 72476427, DIČ: CZ7607164114

Tel.: +420 733 659 567, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
www.agh2o.cz, www.facebook.com/agh2o.cz

Balení:

Baleno v tmavých plastových nebo skleněných lahvích určených pro farmaceutický průmysl o objemech:
- 200 ml, 100 ml a 25 ml s mechanickým rozprašovačem.

Přípravek na odstranění zápachu a pocení nohou

Popis výrobku v souladu s legislativou EU

Přírodní kosmetické přípravky na ostranění zápachu a pocení nohou.

Přírodní kosmetický přípravek na odstranění zápachu a pocení nohou využívá účinků stříbra pro omezení nepříjemného zápachu.

Popis výrobku zakázaný legislativou EU

Přírodní kosmetické přípravky na ostranění zápachu a pocení nohou.

Antimikrobiální účinky koloidního stříbra aktivně působí na plísně a mykózy, které jsou příčinou zápachu, a zároveň omezují vylučování potu, který je živnou půdou právě pro houby, plísně a bakterie.

Příbalový leták v souladu s legislativou EU

Složení:
Koloidní stříbro je čisté metalické stříbro (Ag+), suspenzované (rozložené a rozptýlené) v čištěné vodě (H2O) Aqua Purificata. Částice stříbra mají velikost v řádu mikro- až nanometrů. Je dodáváno v těchto variantách koncentrací: 5, 10, 15, 20, 30 a 40 ppm.
Charakteristika:
Koloidní stříbro do koncentrace 10 ppm si drží transparentní (čirou) barvu. Výjimkou jsou silnější koncentrace nad 15 ppm, které mohou časem aglomerovat (dochází ke shlukování částic), což se projeví mírným zabarvením koloidu, avšak toto není na závadu.
Koncentrace roztoku je udávána v ppm (parts per million). 10 ppm označuje koncentraci 10 částic Ag- na 999 990 částic vody H2O (10 mg stříbra v 1 litru roztoku).
Kvalita dodávaného koloidního stříbra je ověřena registrací do CPNP Evropské Unie na základě provedených chemicko-fyzikálních rozborů.
Návod k použití:
Určeno pro zevní použití. Při zevním použití aplikujte na suchou a čistou pokožku. Roztoky koloidního stříbra se aplikují místně – tváře, paže, dekolt, podpaždí, apod. Na pokožku nanášíme tamponem nebo pomocí mechanického rozprašovače – spreje.
Ošetřené místo by nemělo být příliš zavodněno, při použití tamponu jej pouze lehce zvlhčete. Při aplikaci mechanickým rozprašovačem postačí 2-3 střiky na plochu cca 20 cm2.
Vhodné na podrážděnou nebo namáhanou pokožku pro uklidnění a regeneraci. Vhodné i pro použití 
k aplikaci na nohy pro pokožku se sklonem k plísním.
Upozornění:
Nepoužívejte vnitřně! Nepoužívejte na poškozenou pokožku! Při zasažení očí vypláchněte proudem vody. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Koloidní stříbro se nesmí používat při přecitlivělosti na metalické stříbro. Před prvním použitím koloidního stříbra si nejdříve vyzkoušejte rozetřít trochu koloidního stříbra na zápěstí, a počkejte cca jednu hodinu kvůli možné alergii na stříbro. Těhotné ženy a kojící matky by měly použití koloidního stříbra konzultovat se svým lékařem.
Uchovávejte při teplotách 5 – 25 °C. Skladujte v temnu. Nezmrazujte!
Atesty:
Dermatologicky testováno. Atest Státního zdravotního ústavu Praha: CTZB 187-483/12-69, EX 120277
Mikrobiologické vyšetření ZÚ Ostrava: 4038/2010, ZU/03369/2010
Ingredients:
Aqua, Colloidal Silver
Objem:
Dodáváme v baleních od 25 ml do 5.000 ml.
Datum spotřeby a identifikace výrobní šarže:
Datum minimální trvanlivosti (Spotřebujte nejlépe do:) je uvedeno na etiketě výrobku.
Číslo výrobní šarže je uvedeno na etiketě výrobku.

Příbalový leták zakázaný legislativou EU

Složení:
Koloidní stříbro je suspenze iontů metalického stříbra (Ag+), rozptýlených v čištěné vodě (H2O) Aqua Purificata. Rozptýlené částice stříbra mají mikro- až nanometrickou velikost.
Charakteristika:
Koloidní stříbro atakuje pouze nepřátelské patogeny neboli tzv. bezkyslíkaté mikroorganismy (anaerobní) a nenapadá bakterie, které potřebují k životu kyslík (aerobní). Ionty stříbra pronikají do enzymů, životně důležitých pro existenci bezkyslíkatých bakterií, virů a plísní, kde blokují jejich funkce, a patogen záhy umírá. Výhodou takového nepřímého působení je, že se u patogenů nemůže rozvíjet odolnost vůči stříbru, jako je tomu v případě antibiotik.
Indikace:
Koloidní stříbro se podává orálně, místně, vaginálně, análně, k výplachům hrdla, jako oční nebo ušní kapky. Lze jej bezpečně používat v odpařovačích nebo zvlhčovačích vzduchu při infekci dýchacích cest. Může být aplikováno s použitím rozprašovače nebo jej lze inhalovat pomocí inhalátoru. Zevní použití koloidního stříbra na poranění, škrábance, štípance od hmyzu, či kapání do nosu je zcela bezbolestné. Při kapání do očí může u některých jedinců vyvolat z počátku pálivý až štiplavý pocit, který záhy odezní.
Kontraindikace:
Koloidní stříbro se nesmí používat při přecitlivělosti na metalické stříbro. Před prvním užitím koloidního stříbra si nejdříve vyzkoušejte rozetřít trochu koloidního stříbra na zápěstí, pro zjištění alergie na stříbro, a teprve po cca. 1 hodině bez reakce, jej můžete užít i vnitřně. Těhotné ženy a kojící matky by měly použití koloidního stříbra konzultovat se svým lékařem.
Nežádoucí účinky:
Ve výjimečných případech se může objevit Herxheimerova reakce (náhlé zhoršení příznaků po podání antibiotik). V jejím průběhu se mohou objevit krátkodobé potíže jako: únavu, pocity slabosti, lehký průjem a zdánlivé zhoršení zdravotního stavu. V takovém případě je vhodné snížit dávku na polovinu.
Maximální netoxická denní dávka činí 325 mikrogramů koloidního stříbra na 72 kg hmotnosti. V 5 ml koloidního stříbra (koncentrace 10 ppm) je obsaženo 50 mikrogramů stříbra, můžeme tedy bezpečně užívat 30 ml denně, jestliže je naše hmotnost alespoň 72 kg. Velikost přiměřené denní dávky je individuální s ohledem na aktuální zdravotní stav, používání jiných minerálních preparátů, např. koloidních minerálů, individuální snášenlivost a dalších faktorů. 
Doplňková informace:
Výsledné kvalitní koloidní stříbro do koncentrace 10 ppm si drží transparentní (čirou) barvu. Výjimkou jsou silnější koncentrace nad 15 ppm, které mohou časem aglomerovat (dochází ke shlukování částic), což se projeví mírným zabarvením koloidu, avšak toto není na závadu.

Návod k použití v souladu s legislativou EU

Určeno pro zevní použití. 

Řádně chodidlo umyjte a usušte. Aplikujte přípravek nástřikem přímo na postiženou oblast a nechte uschnout.
Zároveň doporučujeme ošetřit stejným nástřikem vnitřek používané obuvi a ponožky.

Návod k použití zakázaný legislativou EU

Řádně chodidlo umyjte a usušte. Aplikujte koloidní stříbro nástřikem přímo na postiženou oblast a nechte uschnout. Současně doporučujeme užívat orálně koloidní stříbro o koncentraci 10 ppm 2x 30 ml denně, dokud příznaky onemocnění nezmizí.
Zároveň doporučujeme ošetřit stejným nástřikem vnitřek používané obuvi a ponožky.

Evropská unie...

bojovník proti zdravému rozumu

a ochránce businessu farmaceutických koncernů před přírodou.

Go to top